TARGI

W najbliższym czasie spotkamy się:

26.04.2020 : Badyle - targi roślinne w Krakowie - vol. 3   --> https://www.facebook.com/events/172603760680694/

POWITANIE 0
POWITANIE

Dzień dobry, cześć i czołem,

Jestem Zosia, i choć teraz mieszkam w miejskiej dżungli, to moim wielki marzeniem jest wrócić do  natury, lasu, ciszy, pięknych widoków, do miejsc , które kojarzę z dzieciństwa...

ale nie o tym  chiałam pisać! 

Pierwszy post( do którego zbierałam sie bardzo dłuuugo ;) dotyczyć miał tego, że jako niesforna, artystyczna dusza (z wykształcenia inżynier i achitekt krajobrazu ) zawsze chciałam tworzyć! Tworzyć namacalnie, od początku do końca mieć wpływ na wygląd i działanie, tego co powstanie.

Od kiedy pamiętam przejawiałam  chęć projektowania, planowania, ustawiania, lubiłam rysować, malować, wycinać, w wolnych chwilach rozkładałam farbki, wymyślałam zabawy w dom, bibliotekę, budowałam szałas czy meblowałam domek dla mnie i mojej siostry i kuzynów. Sama zabawa mnie już tak nie interesowała.

Kiedy dostałam do dyspozycji pierwszą maszyne do szycia podobało mi się, że z kawałków tkaniny można  swtorzyć ciekawe i funkcjonalne przedmioty... To był początek wielkiej pasji, ale jeszcze wtedy nie miałam pojecia, że kiedyś pasja stanie się Tym czym jest teraz w moim życiu.  I tak od lat projektuje i szyje torebki, nerki, saszetki, plecaki, portfele, różne etui i pokrowce... i zatracam czas, kiedy pracuje, a kiedy świetnie sie bawię i odpoczywam  - czy to praca marzeń? 

NA koniec chciała napisac to, po co tu dzisiaj pisze ;D

Zosia z lasu to jednoosobowa marka, wszystko, co wyszło z mojej pracowni uszyłam osobiście, w Twoje ręce  oddaje moją  wielką pasje, osobiste poczucie harmoni i estetyki. Będzie mi niezmiernie miło jesli dołaczyśz do ekipy ZOSI Z LASU ! :D <3

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl